©2018 Powered by Vendit BV
Een goed geïsoleerde broek in een modieus design.
Waarschuwing: Laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
Dominator-broeken zijn gemaakt met PRIMALOFT-isolatie, met een waterdichte stof en AquaGuard-ritsen. Een veilige keuze bij het overwinnen van de hellingen.
Pasvorm: slim fit.
PRIMALOFT = AE geïsoleerd om u te allen tijde warm te houden
Ventilatieritsen voor thermische regulatie
AquaGuard Vislon-ritsen voor de best mogelijke waterdichtheid
Versterkte knie- en onderboord voor duurzaamheid
Geïsoleerde broek van elastische polyamide stof
Snowcuffs
Getapede naden voor optimale waterdichtheid
Stof: WP 20.000 / MVTR 20.000
DWR C6-behandeling
Over SOS en de "Black Snow" collectie:
SOS Sportswear is een vernieuwend Zweeds outdoor merk met herkenbare labels. Ze blijven innoveren, zichzelf uitdagen, en hun klanten inpsireren.
SOS is uitermate trots op de introductie van een nieuwe collectie die op de markt is gebracht als "Black Snow". Black Snow creëert een geheel nieuwe visuele identiteit ter aanvulling van het SOS merk. Volledig trouw aan de hoogwaardige positionering en unieke kwaliteit van het SOS-label.
Het is voor SOS een grote uitdaging om een passie voor mode en een liefde voor free-riding om te zetten in functionaliteit.
Met de invoering van Black Snow heeft SOS een collectie ontwikkeld voor consumenten die past en er sensationeel uitziet. Goed gemaakt in een functionerende onberispelijke stijl voor op de top van een berg, of in de straten van een metropool.
Kleur | Racing Red,Black |
Maat | 48,50 |
Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en mogelijk ook buiten onze website volgen.