©2018 Powered by Vendit BV
Mooie volledig waterdichte en ademende ski/snowboard jas van Picture
Waarschuwing: Laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
De Naikoon jas beschikt over een comfortabele stretch, is waterdicht en goed ademend. Het is gemaakt met het DRYPLAY 20.000 mm /20.000 g membraan dat zorgt voor een uitstekende waterdichtheid en ademend vermogen. De jas is voorzien van Coremax voering zodat je zonder problemen op de koudste dagen kunt blijven Skiën of Snowboarden.
De volledig getapete naden en waterdichte ritsen zorgen ervoor dat je droog blijft. Voor een betere bescherming en pasvorm zijn de capuchon, manchetten en de sneeuwvanger die aan je broek bevestigd zijn allemaal verstelbaar.
Kenmerken
DRYPLAY membraam
20.000 mm waterdicht /20.000 g ademend vermogen
2 laags stretch
PFOA/PFOS vrije DWR behandeling
Volledig getapete naden
YKK waterdichte ritsen
COREMAX voering
Thermisch droogsysteem
Ventilatie risten bij onder armen
Sneeuwvanger
Jas te bevestigen aan Picture broek
Pols gaiters
Verstelbare capuchon
Waterdichte zak op de borst
Binnenzak van mesh
Materiaal
58% Gerecycled Polyester 42% Polyester
Fair Wear Foundation-lidmaatschap
DWR laag
Kleur | Dark Army Green |
Maat | M,L |
Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en mogelijk ook buiten onze website volgen.