©2018 Powered by Vendit BV
De Nova Zembla slaapzakken van Carl Denig zijn licht van gewicht omdat de buitentijk van Toray is gemaakt, en warm door het Poolse ganzendons met hoge fill power.
Waarschuwing: Laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
Gevuld met de hoogste kwaliteit 95% geïmpregneerd Europees ganzendons om zo een optimale warmte/ gewicht verhouding te kunnen garanderen.
Dankzij de DWR (Durable Water Resistant) impregnatie blijft het dons zijn vorm en volume behouden onder vochtige omstandigheden.
Zowel het wassen van het dons als de impregnatie gebeurt met milieuw vriendelijke producten van Nikwax.
De buitentijk is gemaakt van AirTastic Micro Ripstop van Toray, een zeer lichte en goed ventilerende stof met een fijne weving van 7 Dernier.
die o.a. ook gebruikt wordt in de Carl Denig donsliners en bekend staat om zijn ademende eigenschappen en zeer fijne weving (7 Dernier!).
Ophanglussen om de slaapzak na gebruik aan op te hangen om te ventileren
Opbergvakje met rits
Lengte | 230 |
Materiaal buitentijk | Toray |
Materiaal binnentijk | Softtouch |
Kwaliteit dons | 95% Gans waterafstotend geïmpgregneerd |
Fill Power dons | 850 |
Buitentijk waterafstotend | Ja |
Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en mogelijk ook buiten onze website volgen.