©2018 Powered by Vendit BV
Veelzijdig shirt dat je als base layer of op zich zelf kunt gebruiken. Gemaakt van polyester mesh, houdt je koel en voorkomt nare geurtjes.
Waarschuwing: Laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
Kenmerken
De stof is ontworpen om te ademen en vocht van het lichaam weg te voeren zodat je koel blijft, ook in vochtige en hete omstandigheden
De stof is behandelt met een techniek die nare geurtjes tegen houdt
Wash n Wear, droogt zeer snel ook na het wassen
NosiLife is ingebouwd in de stof en biedt een uitstekende bescherming tegen de meeste bijtende insecten, gedurende de levensduur van de kleding. Het vereist verder geen speciale behandeling
Materiaal: 100% polyester
Gewicht: 130 gram
Volg altijd de aanwijzingen op het etiket voor de beste care en een optimale levensduur van je kleding
Kleur | Steel blue,Brick Red |
Maat | S,M,L,XL |
Gewicht (kg) | 0,154 |
Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en mogelijk ook buiten onze website volgen.